Firmast

Baltyre Eesti AS tegutseb Eesti rehviturul alates 1994. aastast. Ligikaudu 30 tegutsemisaastat on andnud meile märkimisväärse ja hinnalise kogemustepagasi, mille abil leiame just Teie soovidele ja vajadustele parima valiku. Kliendi vajadused on meie jaoks esmase prioriteediga!

Kui algusaastatel saime tuntuks Matador veo- ja sõiduautorehvide esindajana,  siis tänaseks oleme kasvanud Eesti üheks suuremaks rehvide maaletoojaks, kelle laias tootevalikus on esindatud MatadorMitasContinentalBridgestoneAeolus, LeaoFirestoneÖzkaNokianTrelleborgTianli, Aeolus, TVS, Aplus, Cultor, Comforser, Insa Turbo, Wanda, Leao, Marcher jt tootjate rehvid. 

Meie klientide rehvisoovidele aitab kiire lahenduse leida üks Eesti mitmekesisemaid ja suuremaid rehviladusid. Eriti uhked oleme oma suurepärase põllumajandusrehvide laoseisu üle, tänu millele oleme tõusnud suurimaks põllumajandusrehvide müüjaks Eesti turul.

Pikaajalised kogemused ja väga hea koostöö teiste Baltyre kaubamärki kandvate rehvifirmadega Slovakkias, TšehhisLätisLeedus ja Ungaris võimaldavad meil optimeerida tarneid erinevatelt tootjatelt lõpptarbijateni, tänu millele saame oma püsiklientidele pakkuda alati soodsaid hinna ja tarnetingimusi.