Teenused

Rehvide müük

Rehvide müük

Meie klientide rehvisoovidele aitab kiire lahenduse leida üks Eesti mitmekesisemaid ja suuremaid rehviladusid, kust leiab nii tuntud tipptootjate kui ka vähemtuntud tootjate, kallima kui ka soodsama hinnaklassi rehve. Valikus on rehvid sõidu- ja pakiautodele, põllumajandus- ja metsamasinatele, veoautodele ja mootorratasele. Lisaks saab soetada meilt ka sisekummid ning veljed.

Kui valik võtab silme eest kirjuks ja keeruline otsustada, siis võtke julgelt ühendust meie müügiesindajatega. Nemad aitavad Teid, et leida just Teie soovidele ja vajadustele parim valik!

  • Sõidu-, veo- ja pakiautode rehvid
  • Tööstus- ja põllumajandusmasinate rehvid
  • Mootorrattarehvid
  • Sisekummid ja veljed
REHVITÖÖD TARTUS

REHVITÖÖD TARTUS

Meie oma ala spetsialistid saavad hakkama kõikvõimalike rehvitöödega! Näiteks kiire ja kvaliteetne rehvivahetus rehvidele diagonaaliga 4" kuni 52", ratta tasakaalustamine, rehvi remont ja ka mustri lõikamine ei valmista meile probleemi. Teie saate samal ajal nautida kohvi või vett mugavas ooteruumis.

Broneeri aeg VEEBIS või võta ühendust telefoni teel +372 7 441 115.

PS! Kui ostate rehvid meilt, siis leiame Teile rehvivahetuseks aja eelisjärjekorras!

REHVIHOTELL

Rehvid võtavad palju ruumi ja tülikas on ka neid peale rehvivahetust transportida. Selle mure lahenduseks pakume lihtsat ja mugavat võimalust hoiustada rehvid hooajaliselt meie rehvihotellis. Tagame, et Teie rehvid oleksid hoiustatud õiges asendis ja parimates tingimustes.

Rehvikomplekti hoiustamine maksab 30€/hooaeg (6 kuud).